Piece you can´t miss - Pod tíhou všeho

Kombinovaná technika- akryl, štukový reliéf, 56x41 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

89630. Pod tíhou všeho
Dražba ukončena:22.02.2023 22:01:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč