Piece you can´t miss

67137. Konvolut 3 obrazů

popis: Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, všechny 30x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč