Piece you can´t miss - Hříšnost

Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 46x37 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

65107. Hříšnost
Dražba ukončena:30.09.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč