Phillip - Dvě přítelkyně

Olej na kartonu, 43x32 cm. Signováno vpravo dole Phillip. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Phillip
60158. Dvě přítelkyně
Dražba ukončena:27.05.2021 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč