Olej na překližce, 28x21 cm. Monogramováno vlevo dole P. 1986. Rámováno.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1941 – 2022
Malířka, grafička. Vyučila se malířkou porcelánu, dále studovala na SOŠV v Praze a na VŠUP v Praze u O. Eckerta. Věnovala se především malbě. Od r. 1991 výtvarně spolupracovala s časopisem Betty. Její práce jsou zastoupeny v NG Praha, GHMP, AJG v Hluboké n. Vltavou a v mnoha dalších českých galeriích, také v Německu a v Itálii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.