Olej na překližce, 28x21 cm. Monogramováno vlevo dole P. 1986. Rámováno.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.