Akryl na plátně, 100x120 cm. Nesignováno. Přiložen certifikát pravosti díla. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz je abstraktní s dominantními zlatými a bílými barvami. Levá polovina obrazu je převážně pokryta zlatou barvou, která symbolizuje bohatství, úspěch, teplo a energii života. Pravá polovina obrazu je více bílá, s podobnou texturou, a obsahuje také zlaté skvrny a tahy. Bílá barva symbolizuje čistotu, nový začátek, nevinnost a naději. Na pravé straně obrazu jsou napsány texty:

Život se žije, život se děje, život se rodí, život se směje.
Život je síla, život je všechno, život je někdy i dost hustý peklo.
Život je v tobě, život je v něm, život je všude, život je sen.

Tento nádherný kousek umění nejen zkrášlí váš prostor, ale také podpoří děti s vážnými onkologickými, hematologickými a psychiatrickými onemocněními.

o autorovi: Petra Kosková je česká divadelní filmová a dabingová herečka, momentálně se intenzivně věnuje dabingu, rozhlasové tvorbě a zpěvu. Zahrála si v několika českých seriálech, reklamách nebo studentských filmech a její domovská scéna je divadlo Studio DVA. Dále působí v divadle Bez Zábradlí, v Činoherním klubu, v hudebním divadle Karlín nebo na letní scéně Studia DVA a Musea Kampa.

vydraženo certifikát
Petra Kosková
117902. Život se žije...
Dražba ukončena:19.06.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč