Akryl na plátně, strukturovaná pasta, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Petra Hofmanová 2024. Nerámováno.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1990
Narodila se v Olomouci. Věnuje se výtvarnému u mění a hudbě. Ve své tvorbě se věnuje od kresby portrétů, zátiší až po krajinomalbu a v poslední době se věnuje abstrakci. V technice používá struktury, které dílům dodávají hloubku. První samostatnou výstavu měla v r. 2023.