Petra Hofmanová - Chráním tě

Akryl na plátně, strukturovaná pasta, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Petra Hofmanová 2024. Nerámováno.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1990
Narodila se v Olomouci. Věnuje se výtvarnému u mění a hudbě. Ve své tvorbě se věnuje od kresby portrétů, zátiší až po krajinomalbu a v poslední době se věnuje abstrakci. V technice používá struktury, které dílům dodávají hloubku. První samostatnou výstavu měla v r. 2023.

vydraženo certifikát
116827. Chráním tě
Dražba ukončena:12.06.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč