Petra Hofmanová - Brána do duše

Kombinovaná technika - akryl na plátně, zlaté plátky, olejové pastely, strukturovací pasta 140x100 cm. Signováno vlevo dole Petra Hofmanová 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen certifikát.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1990
Narodila se v Olomouci. Věnuje se výtvarnému u mění a hudbě. Ve své tvorbě se věnuje od kresby portrétů, zátiší až po krajinomalbu a v poslední době se věnuje abstrakci. V technice používá struktury, které dílům dodávají hloubku. První samostatnou výstavu měla v r. 2023.

123645. Brána do duše
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 16.09.2024 11:45:17 11249