Petr Zdeněk - Zvířecí svatba

Olej na sololitu, 60x73 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk 2010. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

99448. Zvířecí svatba
Dražba ukončena:23.07.2023 20:09:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč