Petr Zdeněk - Zkouška baletu

Olej na sololitu, 78x60 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

76044. Zkouška baletu
Dražba ukončena:28.04.2022 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč