Petr Zdeněk - Závod

Olej na sololitu, 88x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

86317. Závod
Dražba ukončena:30.11.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč