Petr Zdeněk

60760. Zakletá v Adršpašských skalách

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.
Osobité dílo současného autora, který mistrovským způsobem pracuje s barvami a figurálním motivem. Kompozice působí až snovým dojmem. Petr Zdeněk patří mezi naše nejvýraznější současné autory. Obraz doporučujeme jako skvělou investici do současného umění, o jehož rostoucím potenciálu autor přesvědčuje každým svým dalším dílem.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč