Petr Zdeněk - Za dvěřmi

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

99273. Za dvěřmi
Dražba ukončena:27.07.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč