Petr Zdeněk - Velkopopovická maškaráda

Olej na sololitu, 64x87 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk XX. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

94937. Velkopopovická maškaráda
Dražba ukončena:01.06.2023 22:50:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč