Petr Zdeněk - Už to vidím

Olej na sololitu, 85x65 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

86389. Už to vidím
Dražba ukončena:01.12.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč