Petr Zdeněk - Útěk

Olej na sololitu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

101575. Útěk
Dražba ukončena:28.09.2023 21:58:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč