Petr Zdeněk - Úlek

Nejdelší strana: 34 cm

Olej na sololitu, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

117674. Úlek
Dražba ukončena:16.06.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč