Petr Zdeněk

67110. Tenkrát na Západě

popis: Olej na sololitu, 60x42 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk X.V. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč