Petr Zdeněk - Tchýně špehuje

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

57203. Tchýně špehuje
Dražba ukončena:31.03.2021 20:20:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč