Petr Zdeněk - Taneční rej

Olej na sololitu, 68x48 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rám.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

21359. Taneční rej
Dražba ukončena:27.06.2018 22:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč