Petr Zdeněk

67327. Sochy

popis: Olej na sololitu, 40x25 cm. Signováno dole uprostřed Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč