Petr Zdeněk - Setkání

Nejdelší strana: 58 cm

Olej na sololitu, 55x39 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

111711. Setkání
Dražba ukončena:29.02.2024 23:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč