Petr Zdeněk - Sedící dívka

Olej na sololitu, 48x32 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.
Figurální kompozice poutá výraznou a současně harmonickou barevností, která je pro díla tohoto autora specifická. Obraz je potvrzením vyzrálého malířského stylu jednoho z nejvýraznějších současných tvůrců. Dílo doporučujeme jako skvělou investici do současného umění, o jehož rostoucím potenciálu autor přesvědčuje každým svým dalším dílem.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

61019. Sedící dívka
Dražba ukončena:01.07.2021 21:17:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč