Petr Zdeněk - Saxofonistka

Olej na sololitu, 95x64 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk 19. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

87655. Saxofonistka
Dražba ukončena:14.12.2022 21:15:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč