Petr Zdeněk - Rozepře

Olej na sololitu, 45x43 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

70219. Rozepře
Dražba ukončena:16.12.2021 22:48:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč