Petr Zdeněk - Rozcvička

Nejdelší strana: 34 cm

Olej na sololitu, 32x20 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

116479. Rozcvička
Dražba ukončena:26.05.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč