Petr Zdeněk - Pyramida těl

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 60x38 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

83788. Pyramida těl
Dražba ukončena:28.09.2022 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč