Petr Zdeněk

58419. Procházka pralesem

popis: Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč