Petr Zdeněk - Před polibkem

Olej na sololitu, 74x52 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

70030. Před polibkem
Dražba ukončena:15.12.2021 23:19:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč