Petr Zdeněk - Před dostihem

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

56103. Před dostihem
Dražba ukončena:24.02.2021 20:47:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč