Petr Zdeněk - Orgie

Olej na sololitu, 59x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

98638. Orgie
Dražba ukončena:09.07.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč