Petr Zdeněk - Ochránkyně

Olej na sololitu, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

113702. Ochránkyně
Dražba ukončena:31.03.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč