Petr Zdeněk - Obcházení v modrém

Olej na sololitu, 78x58 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

43714. Obcházení v modrém
Dražba ukončena:29.04.2020 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč