Petr Zdeněk - Moje múzy

Olej na sololitu, 77x69 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

91442. Moje múzy
Dražba ukončena:29.03.2023 21:13:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč