Petr Zdeněk - Módní přehlídka

Olej na sololitu, 37x53 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

84018. Módní přehlídka
Dražba ukončena:29.09.2022 22:24:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč