Olej na sololitu, 70x58 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.
o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč