Petr Zdeněk - Kurtizány

Olej na sololitu, 73x49 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

60079. Kurtizány
Dražba ukončena:27.05.2021 21:23:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč