Petr Zdeněk - Krasojezdkyně

Nejdelší strana: 71 cm

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Je též známý jako zpěvák: zakládal skupinu Jazz Q, nazpíval ústřední píseň k filmu Jako jed od Zdeňka Svěráka. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

152306. Krasojezdkyně
Dražba ukončena:11.01.2026 20:45:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč