Petr Zdeněk - Kohout na koni

Olej na sololitu, 54x70 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk 19. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

63501. Kohout na koni
Dražba ukončena:25.08.2021 21:22:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč