Petr Zdeněk - Judita a Holofernus

Olej na sololitu, 42x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

67393. Judita a Holofernus
Dražba ukončena:28.10.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč