Petr Zdeněk - Duhové víly

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

73015. Duhové víly
Dražba ukončena:24.02.2022 21:18:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč