Petr Zdeněk - Dřevěné sochy

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

65126. Dřevěné sochy
Dražba ukončena:30.09.2021 21:16:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč