Petr Zdeněk - Dívčí školka

Nejdelší strana: 34 cm

Olej na sololitu, 31x21 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

118045. Dívčí školka
Dražba ukončena:23.06.2024 20:37:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč