Petr Zdeněk - Dívčí kapela I

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

75768. Dívčí kapela I
Dražba ukončena:27.04.2022 21:07:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč