Petr Zdeněk - Čekání na zázrak

Olej na sololitu, 78x64 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

92963. Čekání na zázrak
Dražba ukončena:26.04.2023 20:13:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč