Petr Zdeněk - Čekání na komety

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

62569. Čekání na komety
Dražba ukončena:29.07.2021 20:54:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč