Petr Zdeněk - Čekání na Dona Quijota

Nejdelší strana: 62 cm

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

108581. Čekání na Dona Quijota
Dražba ukončena:01.02.2024 23:00:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč