Petr Zdeněk - Balet

Olej na sololitu, 56x31 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

20612. Balet
Dražba ukončena:31.05.2018 22:15:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč