Petr Zdeněk - Atletika

Olej na sololitu, 70x55 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk 18. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

79030. Atletika
Dražba ukončena:30.06.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč