Petr Zdeněk - Amazonky

Olej na sololitu, 70x80 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

89533. Amazonky
Dražba ukončena:22.02.2023 20:26:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč